Lajme

Kuçi fton Thaçin dhe Haradinajn të takohen në Junik

Kryetari i Junikut, Agron Kuçi, i ka bërë ftesë për takim ‘në Junikun e Kuvendeve dhe Pajtimeve të mëdha historike’ presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit Ramush Haradinaj, me qëllim të siç ka thënë ai, heqjes së dallimeve dhe unifikimit të qëndrimeve për dialogun dhe kufijtë e Kosovës karshi Serbisë. Këtë...
Sporti

Khabib ka një mik shqiptar, zbulohet se kush është ai

Khabib Nurmagomendov është sportisti më i përfolur i momentit. Rusi u shpall kampion bote pas atij dueli shumë të përfolur ndaj McGregor. Khabib është mjaft aktiv në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram. Ndër 356-të njerëzit që ai ndjek nga llogaria e tij është edhe një shqiptar. Bëhet fjalë për...
1 2 432 2 433 2 434 2 435 2 436 2 464
Page 2434 of 2464