ShowBiz

Meda thellë në mendime, ja çfarë i thotë komentuesi

Është padyshim ndër këngëtarët më të kërkuar të skenës i cili nuk ndalet me sukseset. Është po ashtu tejet aktiv në rrjetet sociale, ku ndanë me ndjekësit momente ndër më të ndryshmet, e ndër ta është edhe ky ku shihet I habitur në mendime me telefon në dorë. Me që...
Lajme

Gjendet një trup i pa jetë në afërsi të hekurudhës

Në Leposaviq, është raportuar për një vdekje të dyshimtë. Policia e Kosovës thotë se ka marrë informata nga një person, se ai ka parë trupin e një personi të shtrirë në tokë, në skaj të hekurudhave të trenit. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor dhe ekipi mjekësorë, të...
1 2 407 2 408 2 409 2 410 2 411 2 465
Page 2409 of 2465