Lajme

Në këtë datë ndërrohet ora

Në tetor llogaritja verore e kohës merr fund dhe ora shkon mbrapa, duke i bërë mëngjeset më të ndritshme dhe mbrëmjet më të errëta. Si çdo vit ora dimërore ndryshon në të dielën e fundit të muajit tetor. Këtë vit pikërisht në datën 28 tetor do të përfundojë ora verore...
ShowBiz

Zbulohet ku ndodhet Elvana Gjata, do të befasoheni ku po fshihet

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë zbardhur ende nga autoritetet. Burimet mediatike raportojnë se Elvana ndodhet në Gjermani, shtet...
1 2 372 2 373 2 374 2 375 2 376 2 411
Page 2374 of 2411