Lajme

Abdixhiku jep lajmin e mirë, shërohet nga Covid-19

Ish ministri Lumir Abdixhiku, ka njoftuar përmes llogarisë së tij në Facebook, se kanë marrë njoftimin zyrtar nga IKShPK-ja, se janë shëruar bashkë me bashkëshorten e tij nga Covid-19. “E kaluam edhe këtë. Sapo u njoftuam nga IKSHPK se jemi në mesin e të shëruarve të sotëm në Kosovë. Kështu,...
Lajme

U ikë policëve dhe më pas përplaset keq me traktor

Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në Xërxë të Rahovecit. Lexues të IndeksOnline kanë dërguar foto nga vendi i aksidentit ku shihet një veturë teksa është përplasur në një traktor i cili ishte i parkuar. Mësohet se ngasësi i veturës derisa ishte duke i ikur policisë është përplasur...
Lajme

Në këtë komunë, shtatë policë të infektuar me Covid-19

Në Policinë e Kosovës në Mitrovicë shtatë pjesëtarë janë infektuar me koronavirus, shkruan Gazeta Metro. Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Mitrovicës, Avni Zahiti, ka konfirmuar për Metron se shtatë rastet me Covid-19 janë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Mitrovicë. “Në kuadër të DRP Mitrovicë, gjendja e zyrtarëve...
1 1 027 1 028 1 029 1 030 1 031 1 143
Page 1029 of 1143