archive17 Shtator, 2023 - 21:05

Sporti

Jasir Asani, golashënuesi i Kombëtares Shqiptare, paraqitet live në emision pasi doli nga Xhamia – dëgjohet Ezani në emision

Këtë të diel, mysafirë në emisionin Kojshia Show ishin të ftuar ishte trajneri i FC Ferizajt, Ismet Munishi, babai i futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Mergim Vojvoda, si dhe në lidhje direkte u paraqitën edhe Jasir Asani e Mirlind Daku, dy golashënuesit që shënuan kundër Polonisë. Golashënuesi në ndeshjen ndaj...
1 2
Page 1 of 2