archive5 Shtator, 2023 - 20:53

Lajme

Sot më ftohtë se dje, këto janë temperaturat që parashihen

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot dhe ditëve në vazhdim në vendin tonë, transmeton Gazeta Sinjali. “E marte. Mot i vranët dhe vende-vende me reshje shiu.Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet10-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parshihen të lëvizin ndërmjet 19-23 gradë...