archive4 Qershor, 2023 - 20:50

ShowBiz

“O s’të ka shti n’dorë një femër e Kosovës, se…”, Shota Baraliu i gjuan live në emision, Bledi mane nuk përmbahet, tenton ta puthë

Në emisionin Kojshia Show, këtë të diel mysafirë ishin: Gazetari i njohur nga Shqipëria, i cili ishte edhe banor i Big Brother VIP Albanian 2, Bledi Mane, si dhe aktorja e njohur kosovare, ish-banore e Big Brother VIP Kosova, Shota Baraliu. Aktorja Shota Baraliu, qysh në minutat e para të...
Lajme

Syla tregon se ku gjenden “gërrnaçat” më të mëdhenj (VIDEO)

Sot në emisionin “Shija e Anës” i ftuar ka qenë gazetari, Valon Syla. Ai në këtë emision foli për tema të ndryshme, duke filluar nga ushqimi, diaspora, politikanët e deri tek hobit e tij. Syla tregoi edhe se ku gjenden sipas tij, siç shprehet ai, “gërrnaçat” më të mëdhenj. https://youtu.be/-V-D2axzYiA...
1 2 3 4
Page 1 of 4