archive3 Qershor, 2023 - 23:36

Lajme

Ngjarje e rëndë: 24-vjeçari mbyt nënën e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Përmet mbrëmjen e së shtunës, ku një 24-vjeçar ka mbytur nënën e tij. Sipas policisë, viktima është me iniciale Z.M. 65 vjeç. Ndërsa i dyshuari, me iniciale A.M. 24 vjeç, mendohet se e ka kryer aktin e rëndë në gjendje depresive. Pasi mbytën...
ShowBiz

Luizi i dedikoi këngë, ja si reagoi Kiara!

Ditën e sotme, fituesi i “Big Brother Vip Albania”, Luizi publikoi këngën e tij të re. Kënga titullohet “Përjetësisht” dhe është baladë që i dedikohet bashkëshortes së tij, Kiara Titos. “Kur jeta më mundi rrugën e gjeta te ti. Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë,...
1 2 3 5
Page 1 of 5