archive28 Maj, 2023 - 19:55

ShowBiz

Befason aktori, sjell të dashurën nuses se tij live ne emision. Çartet Nëna, nuk u flet asnjërit. Shikoni reagim e Nuses se tij

Në emisionin Kojshia Show këtë të diel ishte shou i vërtetë, pasi mysafirë ishin aktorët e “Tregimeve Popullore”, Milazim Vitija, Xhemajl Gerbeshi, Sanije Hyseni, Agnesa Pacolli Valdet Buzuku, si dhe modelja Agnesa Gashi, ish miss Fotogjenia. Në një moment në emison, Valdeti sjellë një vajzë në emision, të cilën e...
ShowBiz

Modelja e njohur shfaqet me minifund, i kallë të gjithë: Mua nuk ma ndinë që burri im është i martuar dje ka dy fëmijë – shikoni reagimin e vjehrrës

Në emisionin Kojshia Show këtë të diel ishte shou i vërtetë, pasi mysafirë ishin aktorët e “Tregimeve Popullore”, Milazim Vitija, Xhemajl Gerbeshi, Sanije Hyseni, Agnesa Pacolli Valdet Buzuku, si dhe modelja Agnesa Gashi, ish miss Fotogjenia. Në një moment në këtë emision, aktorët tregimeve popullore janë befasuar nga modelja e...
ShowBiz

“Zemra nuk plaket kurrë” – Babloku ka një mesazh për pleqtë që po vdesin nw motele, pasi po shkojnë me vajza te reja

Në emisionin Kojshia Show këtë të diel ishte shou i vërtetë, pasi mysafirë ishin aktorët e “Tregimeve Popullore”, Milazim Vitija, Xhemajl Gerbeshi, Sanije Hyseni, Agnesa Pacolli Valdet Buzuku, si dhe modelja Agnesa Gashi, ish miss Fotogjenia. Milazim Vitija, në ekëtë emision u pyet për mendimin e tij për pleqtë që...
Lajme

Qytetari nga Lipjani kërkon ndihmë, personi me të cilin gruaja e tij ka pasur lidhje para se të martohej i shkon në shtëpi i armatosur

Mesnata e mbrëmshme ishte e frikshme për një familje në fshatin Magure të Lipjanit, ku një burrë dyshohet se është kërcënuar nga dy persona, që i shkuan afër shtëpisë të armatosur. Të dyshuarit tashmë janë identifikuar dhe motivi i rastit është zbuluar, teksa Policia ka nisur hetimet për të siguruar...
ShowBiz

Leonora Jakupi prezanton motrën e saj që se kemi parë kurrë

Leonora Jakupi prezanton motren e saj qe se kemi pare kurre per ditlindjen e saj Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi, sot ka festë. Motra e saj, Blerta, ka ditëlindjen, shkruan ”Kosovarja”. Në këtë ditë speciale artistja ka zgjedhur fjalët speciale për ta uruar. Përmes një fotografie në Instagram ajo ka...
1 2 3
Page 1 of 3