archive25 Maj, 2023 - 15:07

Lajme

Murati: Pensionet do të rriten sivjet dhe vitin tjetër

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, në emisionin CONTEXT në ATV, tha mbrëmë se pensionet do të rriten këtë vit, duke vijuar edhe përgjatë vitit tjetër, në kuadër të reformave pensionale dhe skemave sociale që sipas tij, veçse kanë filluar. Këto reforma, ai tha se pritet të përfundojnë...
ShowBiz

Malësorja e TikTok-ur pëson aksident

Tiktokerja tanimë e famshme për përdoruesit e TikTokut, Malsorja, ka bërë aksident ditën e djeshme. Mbrëmë ajo ka hyrë live, në këtë rrjet social, që t’iu tregojë fansave për gjendjen e saj. E vëmendje të madhe ka edhe lidhja e saj me një djal arab, Shontanin. Ndërkohë që virale ka...
1 2 3 4 5
Page 3 of 5