archive24 Maj, 2023 - 10:53

Lajme

Vdes profesori i njohur, Osman Hoxha

Profesori i njohur ka ndërruar jetë, shkruan Veriu. info. Varrimi i të nderit do të bëhet sot me drekë, ndërsa njoftimin për vdekjen e tij e kanë dhënë mediat lokale të Kaçanikut. Postimi i plotë: Ndërroi jetë, prof. Osman Hoxha🥺 Babai i Shaip Hoxhës, Jehones dhe Pranveres.Varrimi bëhet më 24...
ShowBiz

Luizi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh Kiarën në këtë pamje!

Kiara Tito duket e mahnitshme në kostum rozë Moderatorja dhe ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Kiara Tito është padyshim një prej personazheve më të komentuara të momentit. Krahas të tjera angazhimeve, 27-vjeçarja është aktive edhe në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram. Prezantuesja ka pozuar në kostum elegant me ngjyrë...
1 2 3
Page 3 of 3