archive17 Maj, 2023 - 11:22

ShowBiz

Luizi nuk rehatohet me Instagram, çfarë i ndodhi tash

Këngëtari dhe fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me pothuajse secilin veprim që bën. Dalja e tij me fitore nga BBVA e ka bërë atë një prej personazheve më të kërkuar dhe më të ndjekur edhe në rrjetet sociale....
1 2 3 4
Page 4 of 4