archive15 Maj, 2023 - 11:03

ShowBiz

Luizi bën dedikimin e veçantë nga Gjakova për Kiarën

Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizi është tepër i angazhuar me koncerte jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Kosovë e më gjerë. Këngëtari ishte i pranishëm në një koncert në Gjakovë, ku ka performuar disa nga këngët e tij. Mes tyre ishte dhe kënga e realizuar brenda shtëpisë...
Sporti

Lajm i mirë: Distria Krasniqi renditet xhudistja e para në botë

Xhudistja kosovare Distria Krasniqi, është renditur e para në botë. Kështu tregon renditja e re e publikuar nga Federata Ndërkombëtare e Xhudos. Krasniqi në kategorinë deri në 52 kilogramë ka marrë 7 mijë e 275 pikë. Pas saj, është renditje xhudistja britanike, Chelsie Giles, e cila ka marrë 7 mijë...
1 2 3
Page 3 of 3