archive15 Maj, 2023 - 22:33

Lajme

“Mashtrues, analfabet, zhvatës”, përplasen Veliu e Bulliqi

Një përplasje virtuale ka ndodhur mes kryetarit të Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi dhe deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu. Veliu, ka komentuar paraqitjen e tij në një përballje televizive, e që sipas tij, Bulliqi që dy vite qeverisje nuk ka bërë asgjë tjetër përveç mashtrime. “Kur në...
1 2 3
Page 1 of 3