archive14 Maj, 2023 - 21:44

Lajme

Rrënqeth e dhunuara nga Serbët: Kur shoh fëmijë duke qarë, më duket që po i masakrojnë serbët – Kur shoh policët në uniformë, e humbi vetëdijen

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë mysafirë ishin i mbijetuari i masakrës së Saradranit, Naim Elshani nga fshati Saradran i komunës së Istogut dhe dhunuara e luftës, Hida nga Gjilani (emri saj është i njohur për redaksinë, por për arsye të etikës, identitetin e saj nuk e kemi zbuluar). E...
Lajme

Pësoi vdekje klinike, 56-vjeçari kthehet në jetë

Një 56-vjeçar nga fshati Remnik i Vitisë, kishte pësuar vdekje klinike, por falë intervenimit të ekipit të emergjencës në Spitalin e Gjilanit, I.S është kthyer në jetë. Lidhur me rastin detaje ka dhënë drejtori i Spitalit Arsim Emini. Emini tha se pacienti në fjalë kishte pasur dhimbje në gjoks. “Është...
ShowBiz

“Shihemi në gjyq” te Eni Çobani- Përballen dy ish kunatat e këngëtares Violetë Kukajt: E dërgoj vëllain tonë në psikiatri për t’iu ikur borxheve

Dy ish kunatat e këngëtares Violetë Kukaj ndër tjerash në “E diela shqiptare”, po thonë se Violeta është ndarë nga vëllai i tyre, Faiku për t’iu ikur borxheve. Njëra nga motrat, deklaron se Violetë e ka dërguar në psikiatri atëherë burrin e saj. Ndërmjetësuesja Eni Çobani konkludon se personi në...
1 2 3 4
Page 1 of 4