archive12 Maj, 2023 - 14:11

ShowBiz

Stresi thumbon ashpër Luizin, zbulohet arsyeja

Paraditen e kësaj të premteje, dy ditë para zgjedhjeve, këngëtari i njohur Stresi ka publikuar një foto të 25 viteve më parë ku shfaqet fëmijë, krah Berishës, ndërsa thekson se u qëndron bindjeve të tij politike deri në vdekje. Berishian deri në vdekje, besnik deri në fund të idealeve dhe...
Lajme

Bie numri i turistëve kosovarë në Shqipëri

Shqipëria përjetoi në vitin 2022 vitin më të mirë historik në turizëm, ku numri i të huajve që shkelën në territorin e vendit ishte 7.5 milionë deri në dhjetor, ndërkohë që nga këta sipas statistikave të turizmit 7.1 milionë janë mirëfilltazi turistë. Teksa tregje të ndryshme kanë pësuar rritje të...
Lajme

Vazhdon operacioni i policisë në Gllarevë- Prokuroria jep detaje

Në orët e hershme të mëngjesit, Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka nisur një aksion të madh në fshatin Gllarevë të Klinës, raporton IndeksOnline. Cak i aksionit janë disa shtëpi të fshatit me dyshimin se brenda tyre ka substanca narkotike. Aksioni i nisur rreth orës 05:00 është duke vazhduar...
1 2 3 4
Page 2 of 4