archive10 Maj, 2023 - 14:59

Lajme

Nxirren trupat e pajetë të turistëve nga humnera në Valbonë

Dy turiste të huaja kanë humbur jetën ditën e djeshme, pasi ranë në një zonë të thepisur teksa po eksploronin zonën në Qafë-Valbonë. Baets Myrthe, 25 vjeçe nga Belgjika dhe Joanna Blocaille po lëviznin në aksin Valbonë-Theth pa asnjë shoqërues që njeh zonën dhe si pasojë e terrenit të ashpër...
ShowBiz

Vdes papritur ish-banorja e Big Brother

Ka ndërruar jetë krejt papritur ylli italian i “Big Brother”, Monica Sirianni. Mësohet se Sirianni ka ndërruar jetë teksa ishte në një lokal nate. Ajo u sëmur papritur të premten gjatë një nate jashtë me miqtë në Sauveria Mannelli, një qytet në provincën Catanzaro të Italisë dhe u dërgua me...
Lajme

E turpshme: Dy femrat bëhen llom me njëra-tjetren

Raportohet se një femër ka ushtruar dhunë fizike mbi një femër tjetër, ngjarje kjo e ndodhur mesditën e djeshme në Skenderaj. Kështu ka njoftuar policia në raportin e saj. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në QKMF Skenderaj, ndërsa e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. Raporti...
1 2 3 4 5
Page 3 of 5