archive7 Maj, 2023 - 20:09

Lajme

Hipnoterapeisiti: Zoti ma dërgoi një vajzë, ajo me tha shpëtoje Kosovën ose mbyten veten. Unë deshta ta mbys veten

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë ishin: shkrimtari i njohur Albatros Rexha dhe hipnoterapeisti Fatmir Muçolli. Hipnoterapeisti ka pretenduar se iu kishte shfaqur një vajzë, e cila kishte kërkuar nga ai që ta shpëtojë Kosovën, në të kundërtën të bëjë vetvrasje. Ai thotë se pas kësaj, ka tentuar t’i japë...
Lajme

Nenën e kishe me kancer, Albatros Rexhaj: Me erdh një dritë dhe një zë, më tha përdore ujin ‘Zem Zem’. Ja çfarë mrekullie ndodhi pasi ia dhashë nënës këtë ujë!

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë ishin: shkrimtari i njohur Albatros Rexha dhe hipnoterapeisti Fatmir Muçolli. Shkrimtari Albatros Rexhaj, në këtë emision ka ndarë një histori kur e kishte nënën e sëmurë me kancer. Ai tregon se kishte parë një ëndërr ku një zë i kishte thënë që t’i jepë...
Sporti

“1432 fëmijë të vrarë në luftë”, “dhezni qira, servila”: Tifozët e Dritës kundër ndezjes së qirinjve pas sulmit në Beograd

Drita dhe Ballkani janë duke e zhvilluar derbin e kësaj jave në Superligën e Kosovës në futboll. Dy skuadrat po luftojnë kokë-më-kokë për titullin e kampionit këtë sezon, dhe një fitore ndaj njërës apo skuadrës tjetër, do të rriste gjasat për titull. Gjilanasit udhëheqin 3 pikë përpara në tabelë, pas...
Lajme

Konfirmon Policia: Aksidenti në magjistralen Gjakovë-Prizren ishte mes një motoçiklete dhe veture, ngasësi ka ndërruar jetë

Një person ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme pas një aksidenti që ndodhi në magjistralen Gjakovë-Prizren. Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj. Sipas Policisë, rasti ka ndodhur rreth orës 14:05 dhe të përfshirë në aksident kanë qenë një...
ShowBiz

Luizi shfaqet sot në Shkodër me veturë luksoze

Ashtu siç edhe e kishte deklaruar, Luiz Ejlli, i cili u shpall fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania, menjëherë me të zbardhur dita ka udhëtuar drejt vendlindjes së tij Shkodrës, për të takuar të familjarët e tij si dhe të vizitojë varrin e të atit, të...
Lajme

Ushtria e Kosovës gati për testin e radhës ushtarak

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka njoftuar që ushtria e Kosovës do t’i bëjë ushtrimet Defender Europe 23, të cilat do të jenë një tjetër test për kapacitetet ushtarake të Kosovës. “Tani që jemi në prag të ushtrimit ‘Defender Europe 23’, përgatitjet janë duke vazhduar me intensitet të shtuar”, ka...
1 2 3 4
Page 1 of 4