archive24 Mars, 2023 - 22:13

Lajme

Nëse e shihni këtë person, lajmëroni menjëherë Policinë

Policia e Kosovës ka publikuar foton e një personi dhe ka kërkuar ndihmën qytetarëve për të identifikuar vendndodhjen e tij, i njëjti është i kërkuar për veprën penale ngacmim. Ndërsa, dyshohet se ka kryer edhe disa raste të tjera të ngjashme në Prizren, përcjell IndeksOnline. “Sektori i Hetimeve të Stacionit...
Lajme

Albin Kurti sot e feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot feston ditëlindjen e 48. Kurti ka lindur më 24 mars 1975 në Prishtinë. Kurti është kryeministri i katërt dhe i gjashtë i Republikës së Kosovës pas shpalljes së pavarësisë. Albin Kurti iu bashkua Kryesisë së Unionit të Pavarur të Studentëve të Universitetit të Prishtinës...
1 2
Page 1 of 2