archive22 Mars, 2023 - 11:04

Lajme

Arrestohet burri nga Vitia: Rrahu nënën, gruan dhe motrën e tij

Një person në Viti ka sulmuar nënën, motrën dhe bashkëshorten e tij. Policia bën të ditur se të tri viktimat janë sulmuar fizikisht nga familjari i tyre. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, nëna dhe motra janë dërguar në strehimore. “Viti 21.03.2023-18:40. Pas një mosmarrëveshje në familje i...
Lajme

Musliu kritikon Përparim Ramën: Në ora 8 në mëngjes krasiten drunjtë në kryeqytet, për këtë në Londër kryetari do të jepte dorëheqje

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka publikuar pamjet se si në Prishtinë në ora 8 të mëngjesit, te semaforët te Santea po krasiten drunjtë, duke shkaktuar probleme në komunikacion, raporton Gazeta Blic. Ajo ka kritikuar kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama, duke i thënë se nëse kjo do të kishte ndodhur...
1 2 3 4
Page 4 of 4