archive22 Mars, 2023 - 23:58

ShowBiz

Pas daljes nga BBVA, Armaldo merr ofertën marramendëse

Në emisionin “Ndryshe” me Salsano Rapin, Adi Pojanën dhe Anxhela Baxhija rubrika e telefonatës kurth është një nga më të ndjekurat dhe më të pëlqyerat. Të shumtë janë personazhet e famshëm që kanë rënë në grackën e tyre, disa e kanë marrë bisedën shumë seriozisht dhe kanë filluar të besojnë...
ShowBiz

Eskalon në sulm fizik debati në “Për’Puthen”

Sërish një konfrontim fizik në ekranet e televizionit shqiptar. Emisioni ‘Përputhen’, mjaft i ndjekur nga të rinjtë, për të disatën herë promovon dhunën dhe këto konfrontime fizike transmetohen pa menduar që mund të jenë një mesazh i gabuar për të rinjtë që ndjekin të tilla emisione. Video e konfrontimit fizik...
Lajme

Çitaku thumbon Kurtin me vargje të Fan Nolit

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, i është kundërpërgjigjur deklaratës së sotme të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, i cili tregoi se në planin evropian gjendet edhe Asociacioni i Komunave me Shumicë serbe. Çitaku ka përzgjedhur në shkrimin e saj një poezi të poetit dhe publicistit të njohur shqiptar, Fan Nolit,...
Sporti

Agim Ademi nuk shkon në burg, ja ku do ta kalojë natën

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi po vazhdon trajtimin e tij në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). Drejtori i Qendrës Emergjente, Naser Syla e konfirmoi për Gazetën Express se Ademi është në gjendje stabile dhe jashtë rrezikut për jetë. Ai është transferuar nga Emergjenca në Kirurgjinë...
1 2 3 4
Page 1 of 4