archive6 Mars, 2023 - 21:35

Lajme

E dhimbshme: Vdes vogëlushi nga Gjilani, Tris Shaqiri

Një lajm i dhimbshëm ka ardhur nga Gjilani mëngjesin e sotëm. Ka vdekur vogëlushi Tris Shaqiri, shkruan 02 Press. Njoftimin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët. Njoftim i plotë nga familja: Me dhembje dhe pikëllim të thellë njoftojmë familjarët, miqtë dhe të gjithë dashamirët e familjes sone se...