archive4 Mars, 2023 - 21:04

ShowBiz

Melisa eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

Publiku ka vendosur që banorja e cila duhet që menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Melisa Lleshi. Melisa ishte e nominuar bashkë me konkurrentë të tjerë përfshirë: Xhulin, Vedatin, Stresin, Mbresën dhe Artanin. Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në...