archive7 Shkurt, 2023 - 21:46

ShowBiz

Dea: Luizi pa Efin është asgjë, i’a arrita qëllimin

Dea “prime-n” e kaluar vuri në nominim Efin, Luizin dhe Kiarën. Pas këtij nominimi u eliminua Efi, shkruan lajmi.net. Sonte në “prime” u diskutua nominimi i saj. Dea u shpreh se Luizi është i dobët pa Efin, dhe kjo ishte qëllimi i saj. “Luizi pa Efin është asgjë, dhe unë...
1 2 3 5
Page 1 of 5