archive17 Janar, 2023 - 21:28

ShowBiz

Kejvina Kthella diskualifikohet nga Big Brother

Banorja e BBA, Kejvina Kthella e ka pranuar që ka goditur Luizin me shuplakë dhe nuk është penduar fare. Ngjarja ka ndodhur gjatë Prime-it të kaluara. Në televizion sigurisht nuk u dha asgjë dhe vetëm tani janë publikuar pamjet nëpër rrjetet sociale, shkruan Insajderi. Modelja Kejvina Kthella ushtroi dhunë fizike...
Lajme

Haradinaj: Kryeministri Kurti është bërë i dëmshëm e zullumqar!

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka quajtur zullumqar kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Haradinaj tha se vendimet në sferën e ekonomisë, sigurisë e arsimit, të dialogut e marrëdhënieve me aleatët, janë bërë barrë e rëndë për vendin e për popullin. Sipas tij, pozicionimi i gabuar...
ShowBiz

Emocionon Luizi me këtë rrëfim për jetën e tij

Këngëtari Luiz Ejlli është padyshim personazhi më i komentuar i momentit që me pjesëmarrjen e tij në Big Brother VIP Albania po fiton simpatinë e publikut. Por para hyrjes së tij në spektaklin e BBVA ai ka edhe një karrierë të suksesshme muzikore dhe ndër vite ka arritur të fitoi...