archive15 Janar, 2023 - 22:10

ShowBiz

Kjo është vajza që deshi ta “ndajë” Simon Tanushin nga gruaja. Ja si kishte ndodhur ngjarja e “shantazhit”

Këtë javë në emisionin Kojshia Show mysafirë në studio ishin aktori i njohur nga Shqipëria, Julian Deda, aktori nga Kosova, Simon Tanushi si dhe Miss Përcjellësja e Parë e Kosovës për vitin 2022, Melisa Demhasaj, shkruan Korrespodenti. Nw kwtw emision, aktori Simon Tanushi dhe Miss Përcjellësja e Parë e Kosovës...
ShowBiz

“Kemi pas lidhje dashurie”, vajza do ta ndajë aktorin nga gruaja. Shpërthen Simon Tanushi, i nervozuar ikë nga emisioni!

Këtë javë në emisionin Kojshia Show mysafirë në studio ishin aktori i njohur nga Shqipëria, Julian Deda, aktori nga Kosova, Simon Tanushi si dhe Miss Përcjellësja e Parë e Kosovës për vitin 2022, Melisa Demhasaj, shkruan Korrespodenti. Si pothuajse çdo emision i më hershëm, edhe në këtë emision nuk munguan...
ShowBiz

Julian Deda zbulon ‘të vërtetën’ rreth sëmundjes së Luizit të ‘Big Brother VIP Albania 2’ – Ja çfarë fshihet pas gjithë kësaj

Këtë javë në emisionin Kojshia Show mysafirë në studio ishin aktori i njohur nga Shqipëria, Julian Deda, aktori nga Kosova, Simon Tanushi si dhe Miss Përcjellësja e Parë e Kosovës për vitin 2022, Melisa Demhasaj, shkruan Korrespodenti. Biseda me mysafirët në studio nuk kaloi pa folur edhe për një ngjarje...
Lajme

Një stuhi e fortë dëbore pritet ta përfshijë Ballkanin

Masa ajrore shumë të ftohta pritet të mbulojnë Europën Qendrore dhe Perëndimore, si dhe Afrikën Veriperëndimore, duke shkaktuar reshje të shumta bore. Reshjet e përhapura të borës në Europë dhe Afrikën Veri-Perëndimore do të vijnë nga një valë e fortë ere këtë javë. Sipas të dhënave meteorologjike masa ajrore shumë...
ShowBiz

Stresi flet për situatën që ndodhi në Big Brother VIP

Stresi ditën e djeshme ishte gati të largohej nga shtëpia më e madhe në vend, Big Brother VIP Kosova. Banorët kanë shkuar pas Stresit, për t’i kërkuar që të mos largohet nga shtëpia. Të gjithë kanë insistuar që ai të ndryshojë mendjen. Ndërkaq, Stresi ka insistuar se nuk mund të...
1 2
Page 1 of 2