Daily Archives: Jan 4, 2023

spot_imgspot_img

Kobra, kingu dhe tigri në xhunglën e shoqërisë arkaike

Shkruan: Atdhe Gjoci Sot në mediat tona japin lajme të zeza për vrasjen e 31-vjeçarit nga Kukësi në haremin e ‘kobrave’ dhe ‘kallashëve’ me kallashnikov...