archive30 Dhjetor, 2022 - 23:14

Lajme

Tahiri e bindur se Asociacioni është pranuar nga kryeministri Kurti

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri, në një prononcim për T7, ka thënë se kryeministri Kurti e ka pranuar Asociacionin e Komunave me Shumicë Serbe si pjesë të një marrëveshje finale. "Jam e bindur që Kurti ka pranuar Asociacionin si një pjesë e marrëveshjes finale", tha Tahiri....
Lajme

Nxënësit e SH.M.U “Mustafë Venhari” ndihmojnë përmes shitjes së kartolinave personat me nevojat të veçanta

Nxënësit e SHFMU “Mustafë Venhari” në Vushtrri, kanë ndërmarrë një aksion për të ndihmuar fëmijët me nevoja të veçanta. Ata përmes një organizimi, kanë bërë shitjen e kartolinave dhe me të hollat e fituara janë ndarë për fëmijët me nevoja të veçanta. Shitja e kartolinave është realizuar në sheshin “Hasan...
1 2 3 5
Page 1 of 5