archive24 Dhjetor, 2022 - 21:42

Lajme

Ekskluzive: Policët e bllokuar në Leposaviq ndërrohen pas dy jave

Policët të cilët kanë qenë të bllokuar tash e 2 javë në Leposaviq, për arsyeje të bllokadave në veri të Kosovës, sapo është bërë ndërrimi, shkruan Jepi zë. Sips gazetarit, Venhar Isufi, ata tashmë gjinden ne drejtorinë policore ne jug të Mitrovicës. ”Nje lajm i jashtezakonshem, i cili sapo me...
Lajme

Kosovari ther me thikë gruan e tij në një palestër fitnesi

Një 27-vjeçar goditi me thikë gruan e tij 25-vjeçare në një palestër të fitnesit duke e plagosur rëndë. Ngjarja ndodhi të mërkurën në Vöcklabruck të Austrisë. Autori është arrestuar pak më vonë pas rastit, këtë ka konfirmuar policia dhe prokuroria publike në Wels. Siç raportojnë mediat austriake, çifti jetonte së...
1 2 3
Page 1 of 3