archive16 Dhjetor, 2022 - 23:28

ShowBiz

Vivien dhe Getinjo – një dhomë speciale për ta kaluar natën

Sonte pas përfundimit të spektaklit të Big Brother VIP Kosova, dhoma e sekreteve do të shndërrohet në dhomë të surprizave posaçërisht për Getinjon dhe Vivien – dhuratë nga “Vëllai i Madh”. Çifti më i ri brenda shtëpisë, Getinjo dhe Vivien janë ftuar në dhomën e rrëfimeve nga Alaudini dhe Jonida...
Lajme

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Trajkoviqit

Gjendja shëndetësore e këshilltares së ministrit për Kthim dhe Komunitete, Rada Trajkoviq është përkeqësuar gjersa po mbahej nga policia serbe në pikëkalimin kufitar të Merdares. Si rezultat i kësaj, ajo është transferuar në një qendër mjekësore në Prokupël të Serbisë. Ky njoftim është publikuar në faqen e Trajkoviq, siç është...
ShowBiz

Më në fund: Publikohet data kur fillon Big Brother VIP Albania 2

Është bërë e ditur data se kur do të fillojë Big Brother VIP Albania 2. Në faqen zyrtare të këtij spektakli, është publikuar promo dhe është njoftuar se BBV Albania 2, do të fillojë më 24 dhjetor, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. “Shtëpia më e famshme, spektakli më emocionues, karakteret më...
Sporti

Ka vdekur Milaim Krasniqi, gazetari shumëvjeçar i sportit

Gazetaria e sportit të Kosovës mbeti më e varfër pa njërin ndër gazetarët e shquar të sportit të Kosovës. Në moshën 53 vjeçare ka ndërrua jetë njëri ndër gazetarët dhe komentatorët më të shquar të Kosovës , Milaim Krasniqi. Vdekja e tij rrodhi si pasojë e komplikimeve që u shfaqën...
1 2 3 6
Page 1 of 6