archive14 Dhjetor, 2022 - 18:34

Lajme

Prishtina ndez dritat festive për 2023

Në Prishtinë sonte janë ndezur dritat festive të fundvitit. Ani se kohë me të reshura, atmosferë e këndshme ka mbizotëruar në hapësirat, ku dhe është hapur për qarkullim tashmë edhe sheshi i ri i dekoruar edhe me tregun festiv, përcjell klankosova.tv. Për më shumë shihni momentin kur Prishtina ndriqohet me...
1 2 3 4 5 6
Page 3 of 6