archive13 Dhjetor, 2022 - 23:43

Lajme

Anulohen fluturimet, kjo është arsyeja

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” ka njoftuar se 10 fluturime janë anuluar apo zhvendosur për shkak të kushteve të këqija të motit në vende të ndryshme të Europës. Bëhet me dije se gjashtë avionë të linjës ajrore Wizz Air kanë kryer ulje në aeroportin e Shkupit për shkak të mjegullës që...
Lajme

Ky është kushti i serbëve për të hequr barrikadat

Situata në veriun e Kosovës vazhdon të jetë e tensionuar, ndërsa barrikadat e vendosura nga serbët nuk janë larguar ende. ABC raporton se forcat policore të Kosovës qëndrojnë 24 orë roje në turn, për shkak të situatës së krijuar. Mahalla e Boshnjakëve është në pjesën veriore të Mitorvicës së veriut....
ShowBiz

Labinot Rexhaj dhe Dani e kallin atmosferën me këtë ‘Potpuri’

Ramadan Krasniqi - Dani dhe Labinot Rexhaj kanë krijuar një atmosferë impozante me një ‘Potpuri’ gjatë xhirimeve për emisionin e Vitit të Ri 2023 të Kojshia Show, shkruan Korrespodenti. Nga Peja e bukur, një zë briliant, i pastër si kristal. Ramadan Krasniqi-Dani, ka bërë që qyteti i tij të krenohet...
1 2 3 7
Page 1 of 7