archive11 Dhjetor, 2022 - 23:50

ShowBiz

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj puthen në “buzë”

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj janë ndër modelet më seksi të showbizit shqiptar. Ato ishin të ftuara së bashku në “Zemër Luana”, ku u përballën në sfidën e shoqeve të ngushta dhe u përgjigjën pyetjeve pikante. Në fund realizuan një surprizë për publikun. Dy vajzat dhuruan një puthje skenike në...
Lajme

Sheshi i qytetit të Podujevës është mbuluar nga bora

Bora veçse ka mbuluar sheshin e Podujevës, por edhe rrugët. Kjo është bërë e ditur edhe përmes një fotografie të publikuar nga deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Hyseni, në Facebook Ndryshe, Instititu Hidrometerologjik i Kosovës ka paralajmëruar fjolla bore në qytetet e ndryshme të Kosovës, për sonte dhe ditët në...
ShowBiz

Ora e Arta Elezajt kushton hiç më pak se 48 mijë euro

Arta Elezaj është njëra nga të ftuarat e puntatës së sotme të “Zemër Luana”. Teksa humbi krah lojëtarëve të skuadrës së saj “Luanët e verdhë” në lojën e parë, përveçse humbën pikët, ata duhet t’iu përgjigjeshin nga një pyetjeje pikante. Për Artën pyetja ishte se cila ishte dhurata më e...
Lajme

Zyrtari policor: Qytetarët që jetojnë në veri janë heronjtë tanë, rrinë natën zgjuar për të na ofruar pije të ngrohta e ushqim

Zyrtarët policorë të Kosovës janë duke qëndruar ditë e netë të tëra në veri të Kosovës. Si në jug, ashtu edhe në veri të Mitrovicës të njëjtit janë duke shërbyer në ofrimin e sigurisë për qytetarët e vendit. Pas sulmeve të vazhdueshme dhe provokimeve të njëpasnjëshme nga bandat kriminale serbe,...
Lajme

Raportohet për tjetër shpërthim sonte në veri

Një shpërthim ka ndodhur para pak çastesh tek shkolla teknike në veri të Mitrovicës. Kështu raporton ekipi i Tëvë1 i cili gjendet në atë pjesë të vendit. Ende nuk dihet se për çfarë shpërthimi bëhet fjalë. Teve1.info i ka shkruar edhe Policisë së Kosovës dhe është në pritje të informacioneve....
1 2 3 7
Page 1 of 7