archive8 Dhjetor, 2022 - 23:48

Sporti

17 milionë euro i kushton Kosovës prurja e stadiumit nga Katari

Përkundër disa investimeve, stadiumet mbesin në një gjendje jo të mirë, derisa tashmë dihet se Kosova ka vetëm një studim që i plotëson kriteret për ndeshjet ndërkombëtare. Është “Fadil Vokrri” në të cilën zhvillohen gjitha ndeshjet ndërkombëtare si ato të Kombëtares ashtu edhe të klubeve tona në Kupat e Evropës....
Lajme

Nis shtimi i numrit të policëve në Lagjen e Boshnjakëve

Policia e Kosovës është vendosur në Lagjen e Boshnjakëve në numër më të madh. Se prezenca e pjesëtarëve të policisë do të rritet në veri, e ka konfirmuar edhe vetë Policia e Kosovës, ku tha se në aspektin operacional, ata kanë kapacitete për menaxhimin dhe kontrollin e situatës së sigurisë...
1 2 3 6
Page 1 of 6