archive4 Dhjetor, 2022 - 23:05

Lajme

Shqiptari grabit prostitutën në Gjermani

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia e Gjermanisë, pasi grabiti një punonjëse seksi 21-vjeçare pasi kreu marrëdhënie seksuale me të. Mes 21-vjeçares dhe 34-vjeçarit duket se rreth orës 04:40 ka pasur mosmarrëveshje, gjatë të cilave mësohet se e ka sulmuar atë dhe i ka vjedhur nga një dollap 130...
Lajme

Si në filma: Gjuhen me armë nga vetura në lëvizje

Një gjuajtje me armë zjarri është raportuar mbrëmë në rrugën “Hilmi Rakovica” në kryeqytet. Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila tha se nuk raportohet për persona të lënduar. “Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ku dyshohet se nga...
Interesante

Hoxhë Bedri Lika: Kijameti do të vijë kur njerëzit do ta respektojnë më shumë gruan se sa nenën. Fatkeqësisht kemi ardhur në atë kohë

Këtë javë, emisioni Kojshia Show trajtoi temën për teoritë konspirative dhe rendin e ri botëror, më saktë, për shoqëritë sekrete dhe iluminatin, ku të ftuar ishin hoxha nga Shkupi, Bedri Lika, studiuesja e shkencave okulte, Pranvera Xhafa, dhe konspiracionisti i njohur Arjanit Sllamniku, shkruan Korrespodenti. Hoxha Bedri Lika, në këtë...
Interesante

Shokon konspiracionisti: Dexhalli do të dalë në vitin 2024 sipas agjendës – Ja në cilin vend do të paraqitet

Këtë javë, emisioni Kojshia Show trajtoi temën për teoritë konspirative dhe rendin e ri botëror, më saktë, për shoqëritë sekrete dhe iluminatin, ku të ftuar ishin hoxha nga Shkupi, Bedri Lika, studiuesja e shkencave okulte, Pranvera Xhafa, dhe konspiracionisti i njohur Arjanit Sllamniku, shkruan Korrespodenti. Konspiracionisti Arjanit Sllamniku, në këtë...
Interesante

Debat i ashpër për fenë islame me Hoxhën. Konspiracionisti lëshon emisionin – Ja çfarë ndodhi

Këtë javë, emisioni Kojshia Show trajtoi temën për teoritë konspirative dhe rendin e ri botëror, më saktë, për shoqëritë sekrete dhe iluminatin, ku të ftuar ishin hoxha nga Shkupi, Bedri Lika, studiuesja e shkencave okulte, Pranvera Xhafa, dhe konspiracionisti i njohur Arjanit Sllamniku, shkruan Korrespodenti. Në këtë emision nuk kanë...
ShowBiz

Tronditë opinionin konspiracionistja: Ilumniati po përgatitë Dua Lapën për kryeministre të Shqipërisë së Madhe – Ja kur do të bëhet

Këtë javë, emisioni Kojshia Show trajtoi temën për teoritë konspirative dhe rendin e ri botëror, më saktë, për shoqëritë sekrete dhe iluminatin, ku të ftuar ishin hoxha nga Shkupi, Bedri Lika, studiuesja e shkencave okulte, Pranvera Xhafa, dhe konspiracionisti i njohur Arjanit Sllamniku, shkruan Korrespodenti. Studiuesja e shkencave okulte, Pranvera...
1 2 3 5
Page 1 of 5