archive2 Dhjetor, 2022 - 23:59

Lajme

Latifi: Ata që e justifikojnë monstrumin që vrau gruan shtatzënë, janë vrasës potencial të grave nesër

Profesori Blerim Latifi ka thënë se justifikuesit e vrasësit të shtatzënës 35-vjeçare, janë vrasës potencial të grave. Ai ka thënë se komente të tilla janë paralajmërime të hershme të krimeve të radhës. “Potencialisht vrasësit e nesërm të grave janë ata që sot shkruajnë komente përmes të cilave e arsyetojnë dhe...
Sporti

Zvicra e Xhakës dhe Shaqirit eleminon Serbinë nga Botërori

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë. Helvetikët triumfuan 3:2 ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në 1/8 e finales së Kupës së Botës, shkruan Korrespodenti. Nuk kishte si të mungonte edhe një shqiptar...
Sporti

Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen Zvicra – Serbia

Zvicra do të përballet sot me Serbinë në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Kupës së Botës. Ndeshja do jetë vendimtare për fatin e Zvicrës dhe Serbisë të cilat do mësojnë sot se kush do kalojë tutje, shkruan GazetaBlic Sport. Para fillimit të ndeshjes që luhet nga ora...
1 2 3 6
Page 1 of 6