archive16 Nëntor, 2022 - 21:05

Lajme

Haradinaj: Në Junik theksova shqetësimin për qeverisjen e Kurtit, po mashtron dhe varfëron qytetarët

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka dhënë detaje nga takimi me qytetarët e Junikut, raporton GazetaBlic. Përmes një shkrimi në “Facebook”, Haradinaj njoftoi se bashkëbisedoi për njohje reciproke ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, teksa thotë se ka theksuar shqetësimin e tij për qeverisjen e Kurtit. Haradinaj thotë se, qeverisja e Kurtit...
Lajme

Islami: Pushteti po jep shenja që ka nisë me u lodhë

Analisti politik Dardan Islami ka kritikuar pushtetin aktual me anë të një gjuhe të pazakontë, që dikush mund të thotë se është e zakontë për të. Ai ka thënë se ky pushtet po tregon shenja që është lodhur. Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkruar se qeveritarët e...
ShowBiz

Si asnjëherë më parë Dj PM bën rrëfimin prekës

Dj Pm së fundmi është shndërruar në njërin nga personazhet më të personazhet më të përfolura në mediat rozë. Dj i njohur që njihet për natyrën e tij super energjike dhe pa komplekse së fundmi ishte i ftuar në 8a8 ku së bashku me Dj Dagz bën një nga rrëfimet...
1 2 3 4
Page 1 of 4