archive3 Nëntor, 2022 - 22:25

Lajme

Piu Domesdos, kosovarja vdes rrugës për në QKUK

Një lajm të keq e mori sot familja Rashiti nga Vitia, pasi e kuptuan që më e dashura e tyre ka ndërruar jetë rrugës për në QKUK. E ndjera të mërkurën tentoi t’i jap fund jetës dhe fillimisht u dërgua në gjendje të keqe në spital. Por sot në mesditë...
Lajme

LAJMI I FUNDIT: Gjykata merr vendimin kundër Aurona Pelajt

Gjykata Themelore e Pejës lidhur me rastin e sulmit ndaj Minirie Nurës në shtëpinë e pleqve “Orenda” në Pejë, ka marrë vendimin që tri infermierët e përfshira në pamjet e publikuara të ndalohen në paraburgim me nga një muaj. Infermieret e ndaluara janë, Aurona Pelaj, autore e dhunës, Altina Rexhepi...
1 2 3 4
Page 1 of 4