archive2 Nëntor, 2022 - 23:44

Lajme

Reagon edhe Presidenca: Akti i sotëm i dhunës ndaj të moshuarës është tronditës, i papranueshëm dhe i patolerueshëm!

Zyra e Presidencës ka lëshuar një deklaratë për media, lidhur me rastin e dhunës që është ushtruar ndaj një të moshuare nga një infermiere në Peje në një shtëpi të pleqve. Përmes, kësaj deklarate nga presidenca kanë thënë se t`i bësh cak dhune të moshuarit është krim i dyfishtë. “Akti...
1 2 3 5
Page 1 of 5