archive4 Tetor, 2022 - 23:40

Interesante

Histori/ Kush e shpiku shkollën?

Si u krijua shkolla? Jemi të sigurt që kjo është një pyetje që çdo student e bën herë pas here. Sidomos në ditët e vështira kur ka edhe testime, shumë studentë pyesin saktësisht pse po i nënshtrohen një dënimi kaq mizor dhe të pazakontë! Megjithatë, nëse jeni i sinqertë me...
Lajme

Valon Syla: Kurti synon ta rrëzojë veten, mos e lejoni

Analisti dhe gazetari Valon Syla, ka vlerësuar se kryeministri Albin Kurti synomn që ta rrëzojë qeverinë e tij. Ai ka thënë se kjo gjë nuk duhet lejuar që të ndodh. Sipas Sylës, Kurti ka qëllim që për rrëzimin e tij eventual ta fajësojë PAN-in. “Ngoni se sjap këshilla as nasihate,...
1 2 3 4
Page 1 of 4