archive27 Shtator, 2022 - 23:49

Sporti

Kosova e deklason Qipron, e mposht me rezultat 5:1

Kosova ka zhvilluar një ndeshje të jashtëzakonshme në “Fadil Vokrri” kundër Qipros duke triumfuar me rezultat 5-1 në sfidën e vlefshme për Grupin 2 në Ligën C të Ligës së Kombeve. Dardanët kishin nevojë për një pikë që të shmangnin rënien në Ligën D, ndërsa objektivin e arritën në mënyrën...
Lajme

Dimal Basha mbështetë Kurtin nga Kosova, shkruan edhe japonisht

Deputeti i Vetëvendosjes, Dimal Basha ka arsyetuar udhëtimin e kryeministrit Albin Kurti drejt Japonisë për të marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të ish-kryeministrit, Shinzo Abe. Kurti u kritikua që la Kosovën mes krizave të shumta, përfshirë grevën, dhe shkoi bashkë me ministrin e Financave, Hekuran Murati në Japoni. Sipas...
ShowBiz

Sa bukur vallëzon Shyhretja me rejën e saj

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta kanë raport superior mes veti, duke e konsideruar njëra tjetrën si nënë e bijë. Ato me imazhet e shumta që publikojnë për ndjekësit në rrjetet e tyre sociale, nuk mungojnë edhe nëpër titujt e portaleve të shumta shqiptare si dhe në mediet e...
1 2 3
Page 1 of 3