archive3 Gusht, 2022 - 19:54

ShowBiz

Dua Lipa arrin në Prishtinë

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka arritur në Prishtinë, kështu bën të ditur burime të Gazetës Express. Kujtojmë se Dua Lipa do të performojë në festivalin Sunny Hill i cili do të mbahet në Parkun e Gërmisë më datat 4, 5, 6 dhe 7 gusht. Përveç disa këngëtarëve shqiptarë,...
Lajme

Selimi i reagon NATO-s pasi s’u referohet Kurtit e Osmanit me titujt që i kanë: Jeni nihilistë

Drejtori i MCC-së për Kosovë, Petrit Selimi, përmes Tëitterit i ka reaguar Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, për refuzimin që liderëve shtetërorë të Kosovës t’ua përmend edhe pozitat shtetërore. NATO-ja në komunikatat e tyre, kryeministrit dhe presidentit të Kosovës u referohet vetëm me emrat e përveçëm pa titujt...
ShowBiz

Megi Pojani “rrah” shoqen e saj të ngushtë

Modelja e njohur shqiptare, Megi Pojani vazhdon të komentohet për paraqitjet e saj provokuese. Ajo vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria e saj teksa vë në pah asetet e saj trupore. Së fundmi, modelja ka postuar një Instastory ku Megi dhe shoqja e saj ishin duke u zënë. Nuk dihet nëse...