archive23 Korrik, 2022 - 19:14

Lajme

Kjo është vajza që u prezantua si e bija e prokurorit

Shteti është vënë në veprim pas pamjeve të publikuara në media ku një vajzë e shan dhe e kërcënon një kalimtare te “Tre sheshirat” në Prishtinë, duke i thënë se “e kam babën prokuror”. Sinjali ka mësuar identitetin e vajzës që u prezantua rrejshëm si e bija e prokurorit. Burimet...
Lajme

Gjendet pa shenja jete një burrë në Prishtinë

Një person është gjetur pa shenja jetë mesditën e së premtes në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus. Sipas policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Ndërkaq, lidhur me rastin është konsultuar edhe prokurori me vendim të së cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë...
Lajme

Dimal Basha i VV-së ka disa fjalë për ‘vajzën e Prokurorit’

Deputeti i Vetëvendosjes, Dimal Basha, ka reaguar pas publikimit të videos ku një vajzë thirret në babain e saj prokuror pas shkeljes që ka bërë trafik. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se një video e tillë flet për reputacionin e Prokurorisë. “Vajza e prokurorit!!!.Kjo video flet për...
1 2
Page 1 of 2