archive9 Korrik, 2022 - 23:25

Lajme

Urimi i Presidentes për Kurban Bajramin: Le të shërbejë si moment reflektimi për tolerancë, mirëkuptim e solidaritet

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ua ka uruar qytetarëve festën e Kurban Bajramit. Osmani ka bërë thirrje që kjo festë të shërbejë si moment reflektimi për tolerancë, mirëkuptim e solidaritet. “Le të shërbejë Kurban Bajrami si moment reflektimi për tolerancë, mirëkuptim e solidaritet. Festa e Kurban Bajramit sjelltë në familjet...
Lajme

Behgjet Pacolli uron Kurban Bajramin me një foto me gruan e tij

Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka uruar festën e Kurban Bajramit, duke publikuar edhe një foto me bashkëshorten e tij, raporton Express. Në këtë ditë feste, ai ka uruar shëndet, begati dhe lumturi për secilin. “Gëzuar festa e Kurban Bajramit! Uroj shëndet, begati, dhe lumturi për secilin...