archive7 Korrik, 2022 - 23:06

précis

Vdes ylli i filmit “The Godfather”

Ka vdekur James Caan, një nga aktorët e filmit super të njohur “Godfather” (Kumbari). Ai vdiq në moshën 82 vjeçare. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e aktorit, por nuk janë bërë të ditura shkaqet e vdekjes. “Familja vlerëson dashurinë, ngushëllimet e përzemërta dhe kërkon që të vazhdoni të...
Lajme

Pronari i televizionit: Kastriot Myftarajn e kanë vrarë

Gazetari i njohur dhe publicisti Kastriot Myftaraj ka ndërruar jetë në moshën 60 vjeçare. Në njoftimin e dhënë për mediat policia bën të ditur se Myftaraj dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i banesës ku jetonte në zonën e “Ali Demit” në Tiranë. Mësohet se Myftaraj jetonte me...
1 2
Page 1 of 2