archive30 Qershor, 2022 - 13:07

Lajme

Sami Lushtaku: UÇK-ja luftohet nga Serbia, Rusia dhe Vetëvendosja

Ka disa muaj që është duke vazhduar një debat rreth qëndrimeve të qeverisë Kurti në raport me Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës. Derisa ditëve të fundit është rikthyer në vëmendje një shkrim i vjetër i Hekuran Muratit, i cili tashmë është ministër i Financave në Qeverinë e Kosovës. Në atë shkrim,...
1 2
Page 2 of 2