archive12 Maj, 2022 - 08:55

Tech

Bill Gates infektohet me koronavirus, kjo është gjendja e miliarderit

Bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe po përjeton simptoma të mesme. Në një mesazh në Twitter, miliarderi shkroi në Twitter: “Kam rezultuar pozitiv për COVID. Po përjetoj simptoma dhe po ndjek këshillat e ekspertëve duke u izoluar derisa të jem përsëri i shëndetshëm”. Ai vazhdoi...