archive19 Shkurt, 2022 - 23:27

ShowBiz

Lajmërohet Donaldi, ka një ftesë publike për Ilirin

Donald Veshaj ka reaguar për herë të parë pas përfundimit të Big Brother VIP, ku në përballje me Ilirin, ky i fundit mori çmimin e madh. Me anë të një postimi në Instagram, Donaldi thotë se për të shprehur falenderim për ata që e kanë përkrahur dhe mbështetur në këtë...
Lajme

Armend Muja kundër tërheqjes së parave nga Trusti

Deputeti i Vetëvendosjes, Armend Muja thotë se qëndrimi i partisë së tij lidhur me tërheqjen edhe të një pjese të parave nga Trusti Pensional nuk duhet të lejohet. “Nëse ka ardhur ky propozim nga PDK-ja, unë mendoj që është një propozim i varfër intelektualisht. Demonstron mosnjohuri konceptuale siç e karakterizon...
ShowBiz

Donaldi flet për herë të parë daljes nga Big Brother

Balerini i njohur, Ilir Shaqiri, u shpall nga publiku fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip.” Pas një eksperiencë të paharruar, që ka zgjatur më shumë se tre muaj, ai rrëmbeu çmimin e madh prej 100 mijë eurove. Përballë tij, ‘kokë më kokë’ në finalen e madhe ishte...
Lajme

Raporti 24-orësh: Shifër alarmante e vdekjeve nga koronavirusi

Sipas njoftimit të MSH-së, 2.802 testime të kryera, 249 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, shkruan lajmi.net. Njoftimi i plotë: 19 Shkurt 2022: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 1.209 doza të vaksinës kundër...
Lajme

46-vjeçari u gjet i vdekur, të çara me sëpatë në kokë

Altin Alikaj është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Vlora nga nëna e tij. Sipas burimeve të abcnews ai është goditur me sëpatë në kokë. Burimet flasin për një plan të frikshëm. Dyshohet se është ulur automati i dritave dhe janë helmuar edhe qentë e komshinjve për...
1 2 3 4
Page 1 of 4