archive17 Shkurt, 2022 - 18:30

ShowBiz

Bora merr ftesë për finalen e Big Brother

Finalja e madhe e Big Brother VIP premton shumë surpriza. Është mësuar se mbrëmjen e nesërme do të ketë edhe disa të ftuar të rëndësishëm, si Trixa, e cila jo vetëm që do të marrë pjesë, por edhe do të takohet me të dashurin e saj. Kështu ky çift do...
Lajme

Osmani e Kurti s’i përmendën Thaçin e Sejdiun në fjalimet e tyre për përvjetorin e pavarësisë

Shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri është deklaruar për media pasi që deputetët e opozitës lëshuan sallën gjatë fjalimit të kryeministrit Albin Kurti, në seancën solemne të Kuvendit. Në konferencë Tahiri përmendi edhe faktin që kryeministri Albin Kurti dhe presidentja Vjosa Osmani në fjalimet e tyre, nuk përmendën...
1 2 3
Page 1 of 3