archive30 Janar, 2022 - 19:23

ShowBiz

Vdes në një aksident me veturë aktori shqiptar

Aktori shqiptar Panajot Naçi u nda nga jeta në moshën 31 vjeçare si pasojë e një ak Teksa udhëtonte me motor Panajoti është përplasur me makinën e mbledhjes së mbetjeve. Burime pranë ngjarjes tregojnë se ai mbeti i vdekur në vend. Panajoti spikati me rolet e tij në teatër në...
ShowBiz

Kjo është gjendja shëndetësore e Bora Zemanit

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, ka disa ditë që nuk ka qenë prezente në emision. Përmes një video, ajo shuajti kureshtjen e ndjekësve të cilët u merakosën për shëndetin e saj, shkruan Indeksonline. Ajo tregoi që është infektuar sërish me koronavirus, dhe që tani po qëndron e izoluar duke marrë...
Lajme

Çfarë moti na pret ditëve në vijim?

Sot në Kosovë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale kohore me diell. Pas një mëngjesi të ftohtë gjatë ditës priten rritje të temperaturave dhe ajo maksimale pritet të arrijë deri në 9 gradë Celsius. Pasdite vonë priten zhvillime të disa vranësirave të cilat mund të kushtëzojnë reshje sporadike...
1 2 3 4
Page 1 of 4